گنجینه مای فون

مای فون همواره افتخار این را داشته است که بهترین خدمات را در زمینه انواع تلفن همراه با بالاترین سرعت به مشتریان خود برساند. اعتمادی که امروز از سوی مشتریان مای فون برای او به ارمغان آمده است، قطعا ارزشمندترین آورد برای اوست.  مای فون به پاس این همراهی اقدام به راه اندازی طرحی کرده است که در آن گنجینه‌هایی را به گنجینه اصلی خود می‌رساند. گنجینه اصلی مای فون مشتریان اوست. مشتریان و همکارانی که در تمام این سال­ها تبدیل به همکاران و دوستان او شده‌­اند.
در طرح گنجینه‌ مای ‌فون شما چهار سطح دارید که هر کدام  از آن ها شما را صاحب تخفیفات دراز مدت می کند.

سطح برنزی:
شما به محض ورود به سایت مای فون و ثبت نام اولیه در سطح برنزی قرار دارید. در اصل تنها شرط ورود به این طرح عضویت در سایت مای فون می­باشد. قطعا در سطح برنزی نخواهید ماند.

سطح نقره­‌ای:
با عضویت در سایت مای فون به سطح برنزی رسیده‌اید، به محض اولین خرید تا سقف ۱۰ میلیون تومان، صاحب تخفیف دائمی یک درصدی برای اکثر کالاها به مدت یک سال خواهید شد.

سطح طلایی:
اگر بالای ۱۰ میلیون تومان خرید کرده و یا کیف پول خود را شارژ کنید، به اکثر خریدهای شما تا یک سال ۱۶% تخفیف تعلق می‌گیرد.

سطح پلاتینی:
برای رسیدن به سطح پلاتینیوم باید مجموع خرید شما از مرز۵۰میلیون تومان بگذرد. در این صورت تا یک سال در ازای خرید اکثر کالاها ۱۹% تخفیف به شما تعلق می گیرد.

 

هم اکنون این فرصت برای شما فراهم است تا هر چه سریع‌تر خود با به سطح بالاتر ارتقا دهید و سود بیشتری را نسبت به گذشته نصیب خود کنید.

اگر شما از مشتریان مای فون نبوده‌اید؛ ولی معرف مای فونی دارید، در صورت تایید توسط ما، می‌توانید مستقیما به سطح طلایی برسید.

اگر از مشتریان مای ‌فون نیستید؛ ولی جزو همکاران و تعمیرکاران حوزه تلفن همراه هستید، برای ما سطح شما طلایی است. لطفا با کارشناسان مای فون تماس بگیرید تا اشتراک طلایی شما را فعال کنند.

توجه مهم: اگر از اپلیکشن اندروید مای فون استفاده می کنید، حتما آخرین نسخه را دریافت و مجدد نصب کنید.

توجه مهم: اگر از اپلیکشن آیفونِ مای فون استفاده می کنید، حتما آخرین نسخه را دریافت و مجدد نصب کنید.

مشتریانی که از اپلیکیشن مای فون استفاده می کنند توجه داشته باشند که تا اطلاع ثانوی درصد تخفیف آنها تنها در بخش فاکتور نهایی آنها قابل رویت می باشد و با توجه به سطح نقره ای، طلایی و پلاتینی، درصد تخفیف ۱ تا ۱۹ درصدی به صورت خودکار برای آنها محاسبه خواهد شد.