رندرهای منسوب به گوشی گلکسی A90 با شباهت به گوشی galaxy M90
آیا گوشی Samsung Galaxy M90 به زودی معرفی می‌شود؟

یک گوشی با برچسب قیمتی “گران” ممکن است بهترین راه برای توصیف گوشی جدید سامسونگ یعنی Samsung Galaxy M90 باشد.

به سختی می‌توان اطلاعات قابل استنادی در مورد گوشی سامسونگ گلکسی ام۹۰ بدست آورد و حتی این اولین بار است که ما از پسوند M برای یک گوشی با احتمال قیمت بالا می‌شنویم. اطلاعات قیمتی این گوشی از یک افشاکننده‌ی کمتر شناخته شده به دست ما رسیده است. بنابراین احتمال غیرواقعی بودن اطلاعات آن نیز وجود دارد.

حال، اصلا این افشاگر ناشناخته کیست؟ او یک پسربچه‌ی ۱۶ ساله‌ی هندی است که البته به اندازه‌ی کافی اعتبار برای خود دست و پا کرده است. او به استناد به mysmartprice مدعی شده که گوشی گلکسی ام۹۰ در چارک چهارم سال ۲۰۱۹ در هند به صورت رسمی معرفی می‌شود.

توییت مربوط به مشخصات و قیمت Samsung Galaxy M90
توییت مربوط به مشخصات و قیمت Samsung Galaxy M90

بهرحال، اطلاعات زیادی برای بحث کردن وجود ندارد. فقط چند عدد و رقم وجود دارد تا با آنها حدس و گمان بزنیم تا در ماه‌های آینده به اطلاعات بیشتری دست پیدا کنیم. این گوشی با نام SM-M905F همراه با یک اسم رمز R6 شناخته می‌شود. همانطور که گفتیم، دیگر اطلاعات بدردبخوری وجود ندارد. با این حال، Ishan Agarwal که افشاکننده‌ی این اطلاعات است بعداً اعلام کرد که گوشی M90 به احتمال خیلی زیاد شبیه به A90 باشد.

رندرهای منسوب به گوشی Galaxy A90 که شایعه شده به گلکسی ام90 شباهت دارند
رندرهای منسوب به گوشی Galaxy A90 که شایعه شده به گلکسی ام۹۰ شباهت دارند
رندرهای منسوب به گوشی Galaxy A90 که شایعه شده به گلکسی ام90 شباهت دارند
رندرهای منسوب به گوشی Galaxy A90 که شایعه شده به گلکسی ام۹۰ شباهت دارند

گوشی گلکسی بعدی هم هنوز به طور رسمی اعلام نشده که چه خواهد بود، اما چندین حدس و گمان در وبسایت‌ها و مراجع مختلف از آن به گوش خورده است. اگر این منابع واقعا چیزی برای اثبات ادعای خود داشته باشند، گوشی A90 یک گوشی بسیار قدرتند با پردازنده‌ی Snapdragon 855 بوده است. نه تنها در بحث قدرت این فرضیه مطرح است، بلکه ممکن است با مدل ۵G آن هم مواجه باشیم. همه‌ی این اطلاعات واقعا ما را به این فکر فرو می‎برند که چقدر شباهت بین این گوشی و مدل M80 خواهد بود. مطمئناً ما آخرین اخبار را به محض دریافت با شما در میان می‌گذاریم.